Odzywki do psiej siersci

Odzywki do psiej siersci

Nawet najlepsze systemy greyhound zapotrzebowanie upośledza które popracować na „ich pracy.” Trzeba jeszcze przejść nad programem, porównać zalety psów w każdym wyścigu i dowiedzieć się Kręgi studni kanalizacyjnej, które z nich są kandydaci, a które nie mogą być na mecie.opony motocyklowe pirelli Podczas tego procesu, wielu osoba popełni błąd, który skazuje je stracić.

Tutaj jest dobrym przykładem tego, jak nawet dobry handicapper może się wciągnąć w wyborze psa dla wszystkich złych powodów. Powiedzmy, że Sparky, The jeden pies w pierwszym wyścigu w Wheeling Downs, ma linię poranny 9-5. To przyciąga wzrok, więc spojrzeć na ostatnich sześciu wyścigach Sparky i jesteś pewien, że niemal natychmiast Sparky jest pies postawić.

On wygrał ostatni wyścig o 10 długości, a on zrywa i biegnie do środka, czyli tam, gdzie on jest. Państwo dokonać psychicznego notatkę postawić na Sparky, aby wygrać, a także w dzienniku podwójne i włączeniu do następnego wyścigu. Ale czekaj, co jest nie tak z tym zdjęciem? Co z innymi 7 psów w wyścigu?

Mogłoby się wydawać nieprawdopodobne, ale znam ludzi, by całkowicie zignorować resztę psów, ponieważ były one tak olśniony jednego psa, który miał coś specjalnego to. Może to po prostu wygrał wyścig stawkach. A może pokonać naprawdę dobrego psa lub ma bardzo krótki czas. Te wszystkie zalety, które należy rozważyć, gdy niepełnosprawność, ale nie są one wszystkim należy spojrzeć przed podjęciem decyzji co do typowania.

Odzywki do psiej siersci

Nieważne jak dobry pies patrzy, trzeba patrzeć na wszystkich psów w wyścigu. To współdziałanie z 8 zawodników, który określa, który z nich przetnie linię mety pierwszy, a nie jeden czynnik w liniach jednego psa. Nawet wtedy, gdy pies zdobył Każdy jeden z jego ostatnich 6 ras, trzeba utrudniać innych biegaczy. Nie mogę podkreślić ten fakt wystarczy.

Tak więc, jeśli tracisz więcej niż jesteś wygraną na torze psa, może to dlatego, że jesteś koncentrując się zbyt wąsko i brakuje duży obraz. Nie być tak zaślepiony przez jednego czynnika, które zaniedbują sprawdzeniu wszystkich czynników dla każdego psa. Chociaż istnieją nieliczne psy, które pozostają niepokonani przez większość swojej kariery, nawet najlepszy może być pokonany, jeżeli okoliczności – i inni pretendenci – mają rację. Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak rasa 1-psa.

Aby wygrać na torze psa, trzeba zwycięskiej systemu upośledza charta.

Artykuł dzięki: