Dlaczego warto przygarnac psa ze schroniska

Dlaczego warto przygarnac psa ze schroniska Konkluzja, zysk nie jest wystarczająco duży dla ryzyka i / lub wysiłku zaangażowanych.

Pomyśl o sprzedaży pracowałeś na twarde i nie dostać. Gdybyś wiedział, co zajmują się decyzji obawiali albo bał się przegranej, byś miał prawdziwy powód sprzedaży zatrzymał, zatrzymał lub został utracony.Wejdź na naszą stronę. Gdybyś wiedział, mogłeś prawdopodobnie zbudował strategię zwolnić strach i / lub postrzeganej wysiłku. Prawdopodobnie zracjonalizować stratę na cenie. Sprzedaży nie są tracone na cenę. Cena jest łatwym uzasadnienie – zazwyczaj przekazywane na przez podwładnego.

Więc co robisz?

Zrozumienie tego, co jest dobre dla władzy wykonawczej, z punktu widzenia zarządzającego będzie twoja # 1 klucz do wygranej nad kierowniczej. Aby to zrobić, trzeba mieć dostęp do kadry kierowniczej i dowiedzieć się, co w niej jest dla każdego, ryzyko dla każdego i wysiłek dla każdego .. Wielkość tych i wpływ każdemu będzie dyktować Zaangażowanie / wpływu poszczególnych współpracowników. Czy dokonywał sprzedaży w przeszłości, nie w ten sposób? Absolutnie. Jednak szczęście. Ktoś wydał swoją wiadomość lub wykonawczej zorientowali się przez nią / się, że stosunek Win / strach był najlepszy ze sobą.

Aby dostać się do liderów klubowe wykorzystywać podwładnych. Jeśli sprzedajesz podwładnym, będą one pomóc. Jeśli nie będą blokować. Raz w „Tylko członkowie” terenie, poznać wyniki, oczekiwania, korzyści i obawy członków można spotkać. Bez tej wiedzy pierwszej ręki każdego wykonawczej nigdy nie wiemy, co jest ważne, a co trzyma się decyzję dzieje na swój sposób.

Po dostaniu się tam i wywiady z każdym wykonawczej, można zrobić to, co wiesz, jak to zrobić najlepiej. Przedstaw swoje rozwiązania. Jednak teraz będziesz wiedział, jak dopasować swoje rozwiązanie do każdej władzy wykonawczej, tak s / będzie osobiście zyskać lub uniknąć strat bez ryzyka.
Artykuł dzięki: wklady-kominkowe.eu