Dieta psa a jego wyglad

Dieta psa a jego wyglad

Jeśli kalorii wpada do ust, czy to robi różnicę?

Kęs mini candy bar tutaj, a nie w próbce w sklepie spożywczym smak może wydawać się dużo, kiedy jesz, ale czy to wystarczy i to dodaje. Chcesz być ostrożnym, aby nie spróbować przetestować swoją drogę do przybierania na wadze, i zużywa mało „pustych” kalorii może przyczynić się do tego.

W przeciwieństwie do tego słowa, puste kalorie nie odnosi się do żywności, która jest niskokaloryczna, ale kalorycznej żywności o bardzo małej wartości odżywczej. Na przykład, bar śniadanie owoce i batonika mogą mieć taką samą liczbę kalorii zakład pogrzebowy warszawa wólka węglowa, ale gdzie pasek owoce zawierają błonnik i niektórych witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego odżywiania, pasek może być całkowicie cukierki cukru. Można spożywać jedną lub drugą stronę w tej samej ilości kalorii spalić, ale w końcu co jest zdrowsze dla Ciebie? Jakie jedzenie dostarczy Ci więcej energii i korzyści dla zdrowia przez cały dzień? Jakie jedzenie przetwarzane będą lepiej karmić ciało cennych składników odżywczych, a jedzenie, które będą przetwarzane bezpośrednio w tłuszcz?

Niektóre kalorii może być pusty, ale mieć pewność, mogą być pełne kłopotów.

Pokarmy bogate w pustych kalorii może zawierać pewne codzienne odcinkowych, ale często są one klasyfikowane jako „śmieci” żywności:

Candy – czekolada, cukierki miętowe cukierki twarde i dziąsła

Napoje bezalkoholowe – Napoje gazowane, napoje aromatyzowane o niskim odsetkiem soku w przeciwieństwie do zawartości cukru

Biały chleb – Wykonane z białej mąki, w tym skrobię żywność musi być wzmocniony, aby sprawiać wrażenie zdrowej żywności

Biały ryż – Wysoka zawartość skrobi i cukrów naturalnych

Olios – margaryna, masło, skracanie i inne spready

Alkohol – piwo, wino, likiery i twarde

Fast foods – Staples jak hot dogi i hamburgery, frytki, smażonego kurczaka oraz innych potraw tradycyjnie smażone w tuczu olejów i Olios

Artykuł dzięki: neoMedica